Movies
Ratings
171
Finding Mr. RightRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0