Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
GravityRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0