Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5