Titles you rated
Hell or High WaterRated ★ 4.0
The Queen of CrimeRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
BrooklynRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
28 DaysRated ★ 3.0
Gloomy SundayRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.5
City Of The Rising SunRated ★ 3.0
The Basketball DiariesRated ★ 3.5
Dangerous MindsRated ★ 4.0