Titles you rated
2012Rated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
BreakdownRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Memphis BelleRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
John CarterRated ★ 4.0
RioRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0