Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0