Titles you rated
The Front LineRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
9th CompanyRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 4.0