Titles you rated
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 1.5
Face/OffRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0