Titles you rated
Pretty WomanRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Snake EyesRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 3.5
The DuchessRated ★ 4.0
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0