Titles you rated
PunchRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Far and AwayRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0