Titles you rated
Blue JasmineRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0