Movies
Ratings
81
BraveheartRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 4.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.0