Movies
Ratings
151
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The Swan PrincessRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0