Movies
Ratings
178
EraserRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Way of the DragonRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0