Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.5