Titles you rated
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
The Making Of Jurassic ParkRated ★ 5.0
JawsRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 1.0
Too Beautiful to LieRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 4.0