Titles you rated
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0