Titles you rated
August RushRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Scary Movie 4Rated ★ 4.5
Two Cops 2Rated ★ 2.0
A Perfect GetawayRated ★ 0.5
RobotsRated ★ 4.0
American Pie 2Rated ★ 4.0