Movies
Ratings
103
Inside MenRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.5
KnowingRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 1.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5