Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 5.0
Finding NeverlandRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Sliding DoorsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Valentine's DayRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0