Movies
Ratings
38
The RockRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0