Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
OasisRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.0