Movies
Ratings
871
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Old Guard 2Rated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
RampageRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
CounterstrikeRated ★ 1.5