Movies
Ratings
60
SkyfallRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0