Movies
Ratings
46
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0