Titles you rated
Code 46Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
The Perfect StormRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
InsomniaRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 2.0
Oh! Happy DayRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.0