Movies
Ratings
103
The Man from EarthRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0