Titles you rated
Van HelsingRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0