Movies
Ratings
33
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0