Movies
Ratings
15
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0