Movies
Ratings
52
Saving Private RyanRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 1.0
New WorldRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 2.0
TakenRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 1.0
Fight ClubRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0