Movies
Ratings
1025
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 5.0
The ExecutionerRated ★ 5.0
Cruel Winter BluesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
SpreadRated ★ 4.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 5.0
Runner RunnerRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 1.0
Dream UpRated ★ 5.0
House of Flying DaggersRated ★ 4.0
Smokin' AcesRated ★ 4.0
To Save A LifeRated ★ 4.0
The Invention of LyingRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 4.0
PersuasionRated ★ 5.0