Movies
Ratings
58
The MartianRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0