Movies
Ratings
64
The Unknown GirlRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0