Titles you rated
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Lady and the TrampRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0