Movies
Ratings
73
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 1.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 2.0
BreathlessRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
StardustRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 1.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
VolcanoRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 1.0