Movies
Ratings
31
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0