Movies
Ratings
32
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
The Private Lives of Pippa LeeRated ★ 3.5
The Kids Are All RightRated ★ 4.0
Another Woman's LifeRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
Rabbit HoleRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Rachel Getting MarriedRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0