Titles you rated
SawRated ★ 2.0
Anne of Green GablesRated ★ 4.0
Never Let Me GoRated ★ 4.0- SpliceRated ★ 2.0
The HedgehogRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 3.5