Titles you rated
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0