Movies
Ratings
53
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0