Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 2.0
A Letter to MomoRated ★ 3.5
BlindRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 1.5
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
The Current WarRated ★ 2.5
ExitRated ★ 2.5
ItRated ★ 2.5
Shazam!Rated ★ 1.0
MoneyRated ★ 1.0