Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.0
The Adventures of TintinRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
Children...Rated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.0