Movies
Ratings
500
HitchRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 3.5
Airplane!Rated ★ 3.5
TwinsRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
ScreamRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Bad Boys IIRated ★ 2.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 2.5