Titles you rated
Now You See MeRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
CartRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.5
The DoubleRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 1.0
TedRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0