Movies
Ratings
101
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 4.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
DumboRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 5.0
HerbRated ★ 2.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 4.0
Wedding DressRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0- My FatherRated ★ 4.0