Titles you rated
Sister ActRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0