Titles you rated
The RockRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0