Movies
Ratings
121
Harry BrownRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0