Movies
Ratings
145
TakenRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Side EffectsRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0